Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości Warszawa

Domy i mieszkania

Ceny nieruchomości kształtują się dynamicznie, zaś sprzedaż polega na umiejętności negocjowania cen - tak, aby była to czynność opłacalna dla obu zainteresowanych stron.

Rynek wtórny

Mieszkania i domy z rynku pierwotnego, które posiadamy w swojej ofercie, są usytuowane w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, które spełnią wszelkie Państwa wymogi i oczekiwania.

Nieruchomości komercyjne

Oferujemy pomoc w sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Wszelkie czynności przez nas wykonywane są zgodne z literą prawa i odbywają się na uczciwych zasadach - dla każdej ze stron.

Rynek pierwotny

Podstawową zaletą mieszkania z rynku pierwotnego jest fakt, iż jest to nowoczesna nieruchomość, zazwyczaj wybudowana przy pomocy dobrej jakości materiałów i wielu innowacyjnych rozwiązań, których nie znajdziemy w ofercie z rynku wtórnego.

Doradztwo sprzedażowe

Nasza praca to nie tylko wykonywany zawód, ale i pasja, która pozwala nam osiągnąć sukcesy na niełatwym rynku nieruchomości. Jeśli pragną Państwo powierzyć nam lub nabyć nieruchomość za naszym pośrednictwem, będziemy zaszczyceni.

 

Posiadają Państwo mieszkanie, działkę lub dom na sprzedaż? Nie warto działać w tym zakresie samodzielnie, ponieważ może to wiązać się z dużą stratą czasu i energii. Ponadto, wątpliwe jest w tym przypadku pełne zabezpieczenie wszelkich kwestii, szczególnie finansowo – prawnych.

Ceny nieruchomości kształtują się dynamicznie, zaś sprzedaż polega na umiejętności negocjowania cen – tak, aby była to czynność opłacalna dla obu zainteresowanych stron. Nasze biuro nieruchomości świadczy usługi w zakresie pomocy w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych różnego typu. Zdarza się, iż posiadają Państwo nieruchomość, która całymi latami czeka na kupca, zaś potencjalni klienci pojawiają się sporadycznie lub mają nierealne oczekiwania dotyczące ceny czy innych warunków transakcji sprzedażowej. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu i uzyskać gotówkę ze sprzedaży w sposób szybki i efektywny, warto skorzystać z oferowanych przez nas usług.

Zapewniamy, nie tylko fachowe doradztwo w kwestii ustalenia ceny, lecz również potrafimy odpowiednio wypromować dane mieszkanie, dom czy działkę budowlaną. Arsenał dostępnych narzędzi marketingowo – promocyjnych, lata doświadczenia, ogromna wiedza oraz fachowość i profesjonalizm w każdym calu gwarantują, iż powierzenie nam zlecenia sprzedaży, zawsze będzie bardziej opłacalne, niż samodzielne próby podejmowane w tym zakresie.

Warto uwzględnić także, że dysponujemy bazą klientów zainteresowanych zakupem konkretnej nieruchomości, dlatego też zgłaszając się do nas, mają Państwo potencjalną możliwość sprzedaży swojej nieruchomości, praktycznie „od ręki”, gdyż może okazać się, że posiadamy zainteresowanego nią nabywcę, który czeka na tego typu okazję.

Pracujemy dynamicznie i staramy się na bieżąco informować klienta o postępach w działaniu, dlatego też może on skupić się na swoich obowiązkach zawodowych, jak i cieszyć się życiem rodzinnym, bez potrzeby angażowania się w żmudny proces przedsprzedażowy i obowiązek spotkań z potencjalnymi klientami.

Jeśli dysponują Państwo nieruchomością mieszkaniową na sprzedaż, warto nam zaufać i powierzyć to zadanie już dzisiaj!