Szukasz idealnej nieruchomości? To świetnie, że możemy się poznać!

Domy i mieszkania

Ceny nieruchomości kształtują się dynamicznie, zaś sprzedaż polega na umiejętności negocjowania cen - tak, aby była to czynność opłacalna dla obu zainteresowanych stron.

Rynek wtórny

Mieszkania i domy z rynku pierwotnego, które posiadamy w swojej ofercie, są usytuowane w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, które spełnią wszelkie Państwa wymogi i oczekiwania.

Nieruchomości komercyjne

Oferujemy pomoc w sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Wszelkie czynności przez nas wykonywane są zgodne z literą prawa i odbywają się na uczciwych zasadach - dla każdej ze stron.

Rynek pierwotny

Podstawową zaletą mieszkania z rynku pierwotnego jest fakt, iż jest to nowoczesna nieruchomość, zazwyczaj wybudowana przy pomocy dobrej jakości materiałów i wielu innowacyjnych rozwiązań, których nie znajdziemy w ofercie z rynku wtórnego.

Doradztwo sprzedażowe

Nasza praca to nie tylko wykonywany zawód, ale i pasja, która pozwala nam osiągnąć sukcesy na niełatwym rynku nieruchomości. Jeśli pragną Państwo powierzyć nam lub nabyć nieruchomość za naszym pośrednictwem, będziemy zaszczyceni.

 

Oferujemy możliwość zakupu nieruchomości na rynku wtórnym. Dotyczy to zarówno oferty zakupu mieszkań na rynku wtórnym, jak i domów.

Decydując się na zakup używanej nieruchomości w ramach usług pośrednictwa, oferowanych przez nasze biuro, otrzymują Państwo możliwość dokładnego zapoznania się ze wszelkimi szczegółami oferty. Posiadamy bardzo interesujące propozycje, które z pewnością zainteresują wielu potencjalnych klientów.

Zaletą zakupu nieruchomości tego typu jest fakt, iż klient osobiście jest w stanie przekonać się o faktycznym jej stanie oraz może poznać wszystkie jej wady i zalety, które pomogą mu w podjęciu ostatecznej decyzji.

Każda oferowana naszym klientom nieruchomość na rynku wtórnym, jest przez nas weryfikowana i dokładnie sprawdzana pod kątem stanu prawnego. Zainteresowani zakupem klienci mają nieograniczoną możliwość odwiedzenia danego mieszkania czy domu i przekonania się o ich faktycznym stanie.

W procesie selekcji ofert staramy się wybierać tylko te najbardziej atrakcyjne i przystępne cenowo. Dla nas liczy się również zagospodarowanie okolicy, położenie budynku, odległość od ulicy, obecność rozwiniętej infrastruktury czy łączna ilość przystanków autobusowych i węzłów komunikacyjnych.

Posiadamy interesujące oferty kupna nieruchomości wtórnych, które wymagają niewielkich remontów, delikatnego odświeżenia, jak również i te, do których można wprowadzić się właściwie od zaraz. Znajdą u nas Państwo także propozycje mieszkań i domów gotowych do zamieszkania – w pełni wykończonych, z odpowiednim wyposażeniem kuchni i łazienki, które znajdują się w doskonałym stanie i optymalnym standardzie.

Oferujemy mieszkania na różnych kondygnacjach i w wielu typach budynków, zarówno tych bardzo nowoczesnych, jak i pochodzących z dawnych lat. Staramy się negocjować ceny z pierwotnymi właścicielami – tak, aby zakup nieruchomości z rynku wtórnego był dla Państwa jak najbardziej opłacalny.

 

Diamentowe nieruchomości to profesjonalna obsługa wynajmu.

 

Naszym niewątpliwym atutem jest to, iż jako biuro pośrednictwa nieruchomości nastawieni jesteśmy na ciągły kontakt z klientem i potrafimy wsłuchiwać się w jego potrzeby. To ważne, szczególnie, że każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie. Tak właśnie pracujemy.

Obsługujemy wielu klientów, dlatego też staramy się dopasować świadczone przez nas usługi do wymogów i oczekiwań każdego z nich. Usługę kierujemy do osób, które nie mają czasu zajmować się swoją nieruchomością i cenią profesjonalizm.

Nasza oferta spełni Twoje wymagania:

  • uzgodnimy z Tobą zasady najmu
  • przygotujemy Twoją nieruchomość do wynajmu
  • wykonamy zdjęcia na potrzeby publikowanych ogłoszeń
  • aktywnie poszukamy najemców
  • fachowo zaprezentujemy Twoją nieruchomość
  • przedstawimy Ci potencjalnych najemców
  • wynegocjujemy najkorzystniejszą umowę najmu
  • na życzenie zrobimy przegląd sanitarno-techniczny lokalu

Powierzając nam swoją nieruchomość lub pragnąc nabyć ją za naszym pośrednictwem, otrzymują Państwo 100% satysfakcji z obsługi i gwarancję spełnienia wszelkich swoich oczekiwań!